JetBrains wspiera Polish Java User Group
02.10.2007 PLJUG
     #IntelliJ IDEA     #JetBrains     #pjug     #Polish Java User Group

Mam dla Was miłą wiadomość, firma JetBrains twórca jednego z czołowych środowisk developerskich dedykowanych dla Javy będzie wspierać Polish Java User Group, jako efekt współpracy wszystkie osoby które zgłoszą się do zaprezentowania jakiegoś interesującego tematu mogą liczyć na licencję personal IntelliJ IDEA której wartość wynosi 249$. Oczywiście warunkiem otrzymania licencji jest zaprezentowanie tematu na spotkaniu PJUG :D Dodatkowo wszystkie osoby jakie wezmą udział w spotkaniach organizowanych przez PJUG będą miały szansę wylosować taką samą licencję :)

W planach mamy również odwiedziny ekipy JetBrains która przyjedzie do Krakowa na początku przyszłego roku. Dla wszystkich fanów IntelliJ IDEA mam jeszcze jedną dobrą informację, JetBrains ogłosiło konkurs na plugin do IntelliJ jeśli więc czujecie się na siłach to zachęcam bardzo, do wygrania pieniądze, licencje na oprogramowanie. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie konkursu.

Plugin contest

Myślę, że jest to bardzo dobra okazja aby się wykazać i przyczynić do rozwoju naszej javowej społeczności, zapraszam więc wszystkich do wzięcia udziału w dyskusjach PJUG na naszej liście dyskusyjnej na której możecie wyrazić swoje poglądy, sugestie i wszelkie spostrzeżenia.

blog comments powered by Disqus
sponsors & partners