GeeCON 2009 – startujemy!
08.12.2008 PLJUG
     #GeeCON     #GeeCON 2009     #Groovy     #ruby

Mamy dziś przyjemność ogłosić, iż rozpoczęliśmy oficjalnie prace organizacyjne nad pierwsza edycją nowej międzynarodowej konferencji – GeeCON. Przygotowania tak na prawdę zaczęły się wiele miesięcy temu dzięki czemu możemy już zaprosić Was do zapoznania się ze wstępną ofertą.

Otóż główną tematyką konferencji będą technologie u podstaw których leży język Java oraz platforma jaką jest Java Virtual Machine w szczególności zaś języki dynamicznie typowane (m.in. Groovy, Ruby). Chcemy również aby GeeCON stała się forum wymiany doświadczeń w zakresie nowoczesnych metodyk tworzenia oprogramowania oraz projektowania architektury złożonych rozproszonych systemów informatycznych.


 

Założenia konferencji to m.in:
– udział wielu prelegentów światowej sławy,
– prezentacje w języku angielskim,
– czas trwania 2 dni po 2 sesje,
– niski koszt uczestnictwa (na poziomie 80euro)
– lokalizacja zmienna w kolejnych edycjach.

Organizatorami konferencji są Polskie JUGi we współpracy z Czech JUG. Pierwsza edycja odbędzie się w Krakowie w dniach 7 i 8 maja 2009. Po więcej szczegółów zapraszamy od dziś na stronę www.geecon.org.

Mamy nadzieję iż konferencja będzie znakomitą okazją nie tylko do spotkania się i dyskusji ale także do prezentacji firm, zachęcamy zatem firmy to zapoznania się z naszą ofertą współpracy i kontaktu z organizatorami przez email.

Chętnie odpowiemy również na wszelkie Wasze pytania i skorzystamy z uprzejmości zamieszczenia jednego z banerów na waszych stronach i blogach, piszcie.

Jesteśmy pewni, że będzie to niezapomniane wydarzenie! Ze swej strony dołożymy ku temu wszelkich starań.

Komitet Organizacyjny Konferencji GeeCON 2009

blog comments powered by Disqus
sponsors & partners