Polska społeczność Java – rośniemy w siłę
21.03.2008 PLJUG
     #java     #jug     #Polish Java User Group

W ostatnim roku nasza polska społeczność Javowa zdecydowanie się wzmocniła. Wszystko dzięki zaangażowaniu wielu osób – wspomnę tylko Radka Holewę, Leszka Gruchałę, Jakuba Neumanna i Pawła Szulca, reszta poniżej, bardzo wielu niestety pominę z braku wiedzy.

Przy okazji powstania kolejnego JUG, tym razem w Trójmieście, myślę iż warto zachęcić Was do większej aktywności. Gorąco namawiamy zatem do kontaktu i aktywnego uczestnictwa we współtworzeniu lokalnej grupy w Twojej okolicy! Tak jak my przekonasz się ile przy tym zabawy, jak wiele można się nauczyć, jakie sławy (z całego świata) spotkać osobiście, ile zdziałać dobrego dla społeczności. Po szczegóły zapraszamy na stronę – Polskie JUGi.

 

 

O działaniu grup możecie również posłuchać dzięki podcastowi stworzonemu przez Grzegorza Dudę, w pierwszym wywiadzie z Jackiem Laskowskim. Choć mam wrażenie, iż pewne fragmenty opowiadania zostały jakby lekko uproszczone ;) a może już nie pamiętam szczegółów naszego spotkania z Jackiem. Prawdą jest, że nie potrzeba wiele, aby działać!! Wystarcz trochę chęci i okazuje się, że można bez problemu jechać na JavaPolis, zjeść obiad z Brucem Eckelem, czy współorganizować konferencję.

blog comments powered by Disqus
sponsors & partners