Spotkanie PJUG – Java na ratunek rozbitkom morskim 🗓
12.06.2009 PLJUG
     #IntelliJ     #Jakub Neumann     #JavaRebel     #PJWSTK     #Polish Java User Group     #spotkanie PJUG     #Trójmiasto JUG

PJUG

Naszym kolejnym gościem w Krakowie będzie Jakub Neumann. Na co dzień pracuje na Uniwersytecie Gdańskim i w PJWSTK w Gdańsku, gdzie jako wielki fan technologii Javowych stara się przekazywać innym swoje doświadczenia. Założył i prowadzi Trójmiasto JUG. Jest również współautorem systemu agentowego, o którym nam opowie:

“Przedstawię dotychczasową pracę zespołu, który zajmuje się stworzeniem platformy dla pewnej klasy obliczeń równoległych i rozproszonych. Problemem, na którym testujemy naszą platformę jest szukanie “dobrego” algorytmu genetycznego dla wyznaczania trasy poszukiwań rozbitków morskich. Do implementacji systemu wybraliśmy oczywiście Javę wraz z bogactwem towarzyszących jej technologii. Na tym głównie chciałbym się skupić podczas prelekcji i skorzystać z Waszych doświadczeń w pracy z Javą a może nawet namówić kogoś do współpracy. W imieniu całego zespołu serdecznie zapraszam.”

Termin i miejsce spotkania w Krakowie:
17 czerwca 2009 (środa), godz. 19:00
AGH, Al. Mickiewicza 30, sala 429 C2

My również dołączamy się do zaproszenia! Wśród uczestników zostaną rozlosowane licencje IntelliJ, JavaRebel oraz koszulki PJUG.

Scheduled Informacja java-group kalendarz
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners