Eclipse Day Kraków, 13 września 🗓
05.09.2012 PLJUG
     #Eclipse Day     #Eclipse Day Kraków     #Eclipse Platform     #EGit     #IBM     #java     #JGit     #Lumesse     #Luxoft     #orion     #Polish Java User Group     #RedHat     #Sabre     #SAP     #Tycho     #XText

13 września odbędzie się pierwszy Eclipse Day w Polsce. Impreza ta to jednodniowa konferencja o technologiach open source, głównie z obszaru Eclipse, i ich komercyjnych zastosowaniach. Zapraszamy do udziału i posłuchania ekspertów z firm IBM, SAP, RedHat, Sabre, Luxoft, Lumesse kontrybuujących do takich projektów jak Eclipse Platform, EGit, JGit, XText, Tycho i wielu innych.

Gościem specjalnym Eclipse Day w Krakowie jest Mike Milinkovich, Executive Director of Eclipse Foundation, znani w środowisku Eclipse kontrybutorzy jak Stephan Herrmann, Werner Keil, Stefan Lay oraz osoby z naszej lokalnej społecznosci IT jak Jacek Laskowski czy Jarosław Pałka.

W porannej części planowane są dwa warsztaty z technologii Git oraz Orion.

Więcej informacji o spotkaniu znajdziecie na wiki. Spotkanie jest darmowe, ale konieczna jest rejestracja tutaj. Miejsc jest ograniczona ilość więc zachęcam do szybkiej rejestracji.

Termin: 13 wrzesień, start o 9:00, koniec oficjalnej części planowany na 18:00

Scheduled Informacja kalendarz Konferencja konferencja Spotkanie
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners