Gwiazdy świata IT już wkrótce na GeeCON w Poznaniu 🗓
25.03.2012 PLJUG
     #CDI     #EJB 3.X     #GeeCON     #GeeCON w Poznaniu     #JPA     #RUP     #UML

GeeCON
Maj zbliża się wielkimi krokami, a 16 maja w Poznaniu rozpocznie się GeeCONowe szaleństwo (http://2012.geecon.org), w związku z tym chcielibyśmy przekazać Wam kilka najświeższych informacji.

Jest już dostępna wstępna agenda konferencji – zajrzyjcie w wolnej chwili.

Lista naszych prelegentów jest, mamy nadzieję, coraz bardziej atrakcyjna. W tym roku będziecie mogli spotkać m.in. takie sławy jak: twórcę UML i RUP – Ivar’a Jacobson’a, twórcę Hiberneta i lidera projektu Ceylon – Gavin’a King’a, wizjonera i autora “Thinking in Java” – Bruce’a Eckel’a, eksperta JavaEE i współtwórcę EJB 3.X, CDI, JPA – Adama Bien’a czy konsultanta i autora “A Pattern Language for Distributed Computing” – Kevlin’a Henney’a.

Mamy również przyjemność zaprosić Was na krótką projekcje filmową – Ci którzy byli na poprzedniej edycji konferencji w Krakowie będą mieli okazję powspominać. Wszystkich, którzy nie wiedzą jeszcze co to GeeCON i jakie są jego prawa, zachęcam do obejrzenia – “The Laws of GeeCON”.

Jak zawsze jesteśmy otwarci na Wasze propozycje, planujemy sporo atrakcji, ale dobrych pomysłów nigdy dość. Będziemy wdzięczni za wsparcie: banner na blogu, czy tweet (@geecon). Znajdziecie nas także na Facebook’u.

Tymczasem zachęcamy do rejestracji, gdyż okres cen promocyjnych kończy się 31-go marca.

Do zobaczenia w Poznaniu!

Scheduled Informacja java-group kalendarz Konferencja konferencja Spotkanie Zapowiedź
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners