Mobilization 2012 🗓
13.08.2012 PLJUG
     #IT     #Mobilization     #Mobilization 2012     #Polish Java User Group     #Łódź JUG

22 września w Łodzi zagoszczą specjaliści z branży IT zajmujący się technologiami mobilnymi. Tego dnia, na wydziale FTIMS Politechniki Łódzkiej odbędzie się druga edycja łódzkiej konferencji o technologiach mobilnych – Mobilization, będąca inicjatywą Stowarzyszenia Łódź JUG.


Tematyka konferencji obejmuje rozwój aplikacji mobilnych dla tabletów i smartfonów ze szczególnym uwzględnieniem platform takich jak Android, iOS oraz Windows Phone.

Konferencja jest przeznaczona dla studentów, programistów, architektów, kierowników projektów i każdego zainteresowanego technicznymi aspektami tworzenia aplikacji ze świata technologii mobilnych.

Poruszone na konferencji aspekty, będą dotyczyć rozwoju aplikacji, rozwiązań skierowanych na platformy mobilne oraz sposobów na rozwijanie biznesu przy użyciu platform mobilnych.

Wydarzenie jest organizowane z inicjatywy Stowarzyszenia Łódź JUG – formalnie liczącego 21osób a nieformalnie ponad 100. Jest to grupa związanych z językiem Java działająca od ponad 4 lat w Łodzi na rzecz rozwoju kompetencji kadr IT w Łodzi i okolicach. Konferencja jest wspierana przez łódzkie firmy.

Zapraszamy 22 wrzęśnia do Łódzi. Zainteresowane osoby prosimy o rejestrację na stronie: http://2012.mobilization.pl/registration/

Scheduled Informacja java-group kalendarz Konferencja Spotkanie
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners