SmartDevCon 2013 – Call for Proposals 🗓
13.06.2013 PLJUG
     #IVI/ICE     #SmartDevCon     #SmartDevCon 2013

SmartDevCon 2013 jest drugą edycją międzynarodowej konferencji poświęconej technologiom mobilnym i inteligentnym. Po dobrym przyjęciu zeszłorocznego wydarzenia, organizatorzy postanowili podjąć się realizacji kolejnej edycji. W tym roku SmartDevCon potrwa również trzy dni (12-14 września). W czasie konferencji będzie można spotkać wielu zagranicznych ekspertów związanych zarówno z najpopularniejszymi rozwiązaniami, jak również nowymi, dopiero wschodzącymi. Konferencja to prelekcje, warsztaty, ale również wieczorne elementy integracyjne w popularnych lokalach Katowic. Jest to świetna okazja do wymiany doświadczeń, nawiązania ciekawych kontaktów i zaprezentowania swoich osiągnięć.


Od czerwca otwarte jest Call for Proposals konferencji, które potrwa do końca miesiąca. Organizatorzy oczekują na tematy związane z tematyką szeroko rozumianych urządzeń i technologii mobilnych/inteligentnych (ang. smart) takich jak telefony, tablety, smart TV, konsole do gier i ich kontrolery, IVI/ICE, inteligentne zegarki, okulary typu Google Glass, interaktywne stoły i inne ciekawe rozwiązania.

Zaakceptowani prelegenci otrzymają bezpłatny wstęp na konferencję oraz noclegi w hotelu na czas trwania konferencji. Istnieje też możliwość uzyskania wsparcia w pokryciu kosztów transportu.

Szczegółowy zakres tematyczny konferencji jest dostępny pod adresem: http://smartdevcon.eu/#program

Formularz zgłoszeniowy tematu: http://smartdevcon.eu/cfp

from to
Scheduled Informacja kalendarz Konferencja konferencja
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners