Hackathon Neo4j w Krakowie 🗓
24.09.2014 PLJUG
     #hackathon     #Hackathon Neo4j     #Java Developers Day     #SmartRecruiters

Witamy w epoce sieci społecznościowych, rekomendacji, grafów i relacji!

Z nieskrywaną przyjemnością zapraszamy na hackathon, który odbędzie się 12 października, w przed dzień konferencji Java Developers Day.

Jeśli nigdy nie słyszałeś o grafowych bazach danych, jeśli nie obiła Ci się o uszy nazwa Neo4j. Jeśli chcesz zrozumieć jak model danych oparty o grafy może pomóc w codziennej pracy, podczas budowania nieprzyzwoicie skomplikowanych sieci relacji, połączeń i wzajemnych zależności, zapraszamy na hackathon.

Podczas tego kilkugodzinnego maratonu, naszym gościem będzie Michael Hunger, z Neo Technology, a ty będziesz mógł zapoznać się z Neo4j podczas projektowania i “hackowania” ciekawego (mamy taką nadzieję) problemu przygotowanego przez organizatorów.

Zapraszamy 12 października do siedziby firmy SmartRecruiters, Fabryczna 20A, Kraków, start o godzinie 18.00. Zapraszamy 4 osobowe grupy, które wezmą udział w rywalizacji o nagrodę ufundowaną przez Geecon, w postaci rabatu na konferencje w Krakowie i Pradze.

Aby się zarejestrować, śledzić aktualizacje i ogólnie być na bieżąco, zapraszamy na stronę http://www.hackathon.io/into-neo4j.

Scheduled Informacja kalendarz konferencja Spotkanie Zapowiedź
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners