Join the A-Players League
15.10.2014 PLJUG
     #Join the A-Players League     #Luxoft

W ostatnich dniach nie tylko w kilku miastach w Polsce, ale w wielu krajach na ulicach pojawiła się nowa reklama Luxoft „Join the A-Players League” utrzymana w konwencji grier RPG w stylu fantasy. Gdy zajrzymy na stronę www.joinaplayers.com przekonamy się, że nie jest to zwykła gra. Jest to zaproszenie do ligi najlepszych z najlepszych programistów Java, .Net oraz Oracle. Ponadto QA.

joinaplayers
„Join the A-Players League” to nowy, międzynarodowy turniej programistów organizowany przez firmę Luxoft. Patronat nad „Join the A-Players League” objął portal java.pl. Gra graficznie utrzymana jest w konwencji gier RPG. Zadania jakie stają przed programistami mają natomiast charakter mocno merytoryczny i mają stanowić pewne wyzwanie. Każdy, kto przystąpi do gry dołącza do międzynarodowej społeczności programistów i QA, a w związku z tym ma możliwość kształtowania swojej pozycji w rankingu, gdzie do punktacji wliczana jest nie tylko poprawność odpowiedzi, ale i poświęcony na nie czas.

W pierwszym etapie uczestnicy odpowiadają na 5 merytorycznych pytań w dostępnych kategoriach. W każdej z kategorii biorą udział w osobnym rankingu. Po odpowiedzi na pierwsze 5 pytań, co tydzień, każdy uczestnik będzie informowany o pojawieniu się nowych zadań. Poprzez swoją wiedzę i umiejętności będzie mógł kształtować swego unikatowego avatara.

Turniej potrwa do marca 2015r. i można do niego dołączyć w każdej chwili. Przy czym, czym wcześniej tym łatwiej zdobyć wyższą pozycję w międzynarodowym rankingu. W praktyce jednak bez względu na to kiedy się dołączy się do gry, można dogonić, a nawet przegonić przeciwników jeśli czas na udzielenie odpowiedzi będzie krótszy od czasu rywali.

Luxoft przewiduje 3 małe finały co 2 miesiące oraz jeden wielki dla najlepszych w rankingu. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Jeszcze się zastanawiasz? Nie zwlekaj! Dołącz do gry: www.joinaplayers.com

blog comments powered by Disqus
sponsors & partners