Mobilny początek października w Krakowie 🗓
17.09.2014 PLJUG
     #Android Developers Backstage     #CocoaHeads     #Colab     #Facebook     #Klub The Stage     #Mobicon

Kolejne interesujące informacje o wydarzeniach krakowskiej sceny mobilnej, które odbędą się już za 2 tygodnie.

Facebook bedzie na Mobiconfie!

To już pewne, że Marcin Hagmajer reprezentujący Facebooka pojawi się na konferencji Mobiconf, która odbędzie się 2-3 października w Krakowie. Swoją obecność potwierdzili także tacy giganci jak: Skyscanner, Shazam czy eBay.

logo mobiconf
Obok Marcina Hagmajera na konferencji pojawią się m.in. autor książek o iOS – Oliver Drobnik, Tomasz Kustrzyński z Shazam czy Dan Cuellar twórca Appium. Podczas tych dwóch dni prezentacji nie zabraknie także tematów cross-platformowych czy poświęconych tzw. wearables. Pośród nich znaleźć można chociażby Tizen 2.3 i jego zastosowanie w aplikacjach Galaxy Gear. Jak przystało na konferencję poświęconą aplikacjom mobilnym – w agendzie pojawiły się także tematy dotyczące projektowania interfejsów. Lista poszczególnych prezentacji jest dostępna na stronie wydarzenia.

A żeby lepiej poznać ludzi z branży organizator przewidział kilka dodatkowych wydarzeń. Podczas konferencji uczestnicy będą mogli sami przetestować czym jest “Speed Business Networking”, a już 2 października wszyscy uczestnicy Mobiconf’a przemierzą Kraków specjalnym, imprezowym tramwajem. Nie zabraknie także konkursów, dobrego jedzenia i gadżetów.

Tuż przed konferencją odbędą się także dwa wydarzenia – imprezy satelity. Nad jedną z nich czuwa grupa masterów iOS – CocoaHeads Kraków, a nad drugą Android Developers Backstage. Jeśli chcecie spotkać niektórych prelegentów jeszcze przed oficjalnym startem Mobiconfu wystarczy zajrzeć 1 października do dwóch miejsc w Krakowie:

Colab – start godzina 19.00 – CocoaHeads

Klub The Stage – start godzina 19.00 – Android Developers Backstage

Na konferencję można się rejestrować jeszcze przez 2 tygodnie, formularz dostępny jest na stronie: http://mobiconf.org/registration. By dowiedzieć się więcej na temat imprez satelit wystarczy zajrzeć na: http://www.facebook.com/mobiconf Przygotowania do konferencji można śledzić także na stronie organizatora – firmy Miquido

from to
Scheduled barcamp eventy Informacja java-group kalendarz konferencja
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners