GeeCON 2015 – rejestracja ruszyła! 🗓
27.01.2015 PLJUG
     #Angelika Langer     #Call For Papers     #GeeCON 2015     #Gerrit Grunwald     #Nicolas Fränkel     #Rafael Winterhalter     #Sam Newman

Stało się – ruszyła właśnie rejestracja na nadchodzący wielkimi krokami GeeCON 2015 w Krakowie. Wszystkich chętnych, którzy pragną razem z Nami spędzić kilka dni (13-15) maja na słuchaniu i doskonaleniu umiejętności związanych z projektowaniem i programowaniem zapraszamy już teraz.

W planie imprezy przewidujemy wystąpienia kilkudziesięciu prelegentów. W tym już pierwszych ogłoszonych na stronie: Angelika Langer, Gerrit Grunwald, Sam Newman, Rafael Winterhalter oraz Nicolas Fränkel.

Jak co roku, tak i tym razem jest możliwość zgłoszenia własnego tematu przemówienia. Chcemy dać szanse wszystkim związanym z branżą. Wystarczy spełnić kilka kryteriów by stać na równi z innymi prelegentami i opowiadać o swojej pasji – zapraszamy do Call For Papers.

Ponadto na konferencji przewidujemy wiele na prawdę ciekawych atrakcji. Począwszy od lightning talków oraz paneli dyskusji, podczas których będzie można posłuchać zderzenia różnorakich poglądów i wymiany doświadczeń – skończywszy na możliwości networkingu i niezapomnianej imprezie :)

from to
Scheduled Informacja kalendarz Konferencja konferencja Spotkanie
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners