Nokia Tech Meetups #2 – 31 stycznia we Wrocławiu 🗓
26.01.2015 PLJUG
     #Green Tower B     #Nokia     #Nokia Tech Meetups

31 stycznia w siedzibie Nokii w budynku Green Tower B (Wrocław, ul. Strzegomska 36) odbędzie się druga już edycja Nokia Tech Meetups.

Na spotkaniach zbiera się grupa około 30 entuzjastów zabaw ze sprzętem i programowaniem. Aktualne edycje skupiają się na sterowaniu AR Parrot Drone prosto z przeglądarki. Większość użytkowników opiera swoją implementację o javascript w postaci node.js + nodecopter, ale powstają również projekty w Javie i Pythonie. Najciekawsza aplikacja pozwala na sterowanie dronem za pomocą gestów ręki i używa zwykłej kamery z laptopa. Spotkania odbywają się w formule BYOL (bring your own laptop, czyli przyjdź z własnym laptopem) i skupiają zarówno młodych adeptów, jak i starych wyjadaczy.

Meetupy odbywają się w soboty w godzinach od 9:00 do 16:00, dla uczestników zapewnione jest jedzenie oraz napoje, a dla najlepszych przewidziane są nagrody. Podczas najbliższej edycji można będzie wygrać tytułowego drona. Na kolejnych spotkaniach będziemy zajmowali się Estimote Beaconami oraz CubeSensors. Zapraszamy do rejestracji.

Scheduled eventy Informacja kalendarz Konferencja konferencja Spotkanie
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners