Druga edycja droidcon Kraków już niebawem!
28.10.2015 PLJUG
     #droidcon     #kraków

background-center

Zastanawiałeś się może co nowego możemy znaleźć w systemie Android? Jakie ciekawostki kryją się pod pojęciem Marshmallow? A może zastanawiasz się, jakich narzędzi użyć do testowania stosowanych przez siebie aplikacji?
Na te i wiele innych pytań z dziedziny IT z pewnością znajdziesz odpowiedzi, przychodząc na jedną ze zbliżających się wielkimi krokami, najlepszych konferencji androidowych w Polsce!

droidcon.com jest cyklem międzynarodowych konferencji, poświęconych popularnemu współcześnie systemowi Android, jego ekonomicznym oraz technicznym wymiarem. Są one kierowane w szczególności do tych, którzy są pasjonatami zielonego robota, którzy na co dzień spotykają się z różnymi problemami w związku ze stosowaniem systemu; zaproszeni na konferencję prelegenci przedstawiają swoje innowacyjne projekty, stanowiące efekt ich długoletniej pracy i bogatego doświadczenia.
droidcon Polska, jest z kolei częścią tego międzynarodowego projektu, jako wyjątkowy następca krakowskiej konferencji Krakdroid.
Pierwsza edycja miała miejsce 4 – 6 grudnia 2014 i gościła 100 uczestników. W tym roku mamy aż 300 miejsc, a jedno z nich może należeć właśnie do Ciebie!

Zapewniamy, jest na co czekać!
Dwa dni z dwoma równoległymi ścieżkami, wypełnionymi po brzegi wiedzą o Androidzie, prezentowanej przez najlepszych z najlepszych; Barcamp, na którym dajemy szansę tym, którzy nie posiadają jeszcze doświadczenia scenicznego, a chcą spróbować swoich szans jako speakerzy;
Oraz wisienka na torcie – Hackaton w niedzielę, na którym będzie można wygrać niezwykle interesujące nagrody.

Nie czekaj więc, daj sobie szansę i kup bilet! Drugi próg cenowy zostanie zakończony w niedzielę, 15 Listopada o godzinie 23:59.

Jeśli z kolei masz ciekawy temat, którym chciałbyś podzielić się z innymi developerami zielonego robota, zapraszamy do udziału w Call 4 Papers. Formularz znajdziesz pod tym linkiem: http://goo.gl/forms/qEA2hmLXMo

Aby być na bieżąco z nowościami odwiedzaj naszą stronę internetową http://droidcon.pl/, śledź nas na Facebooku https://www.facebook.com/droidconp, Twitterze https://twitter.com/droidconkr oraz Google+ +droidcon Kraków

blog comments powered by Disqus
sponsors & partners