Gorące tematy podczas Mobiconfa! 🗓
28.08.2015 PLJUG
     #kraków     #Mobiconf 2015     #wstęp płatny

To  już pewne, że podczas konferencji Mobiconf będą poruszane takie tematy jak: Composability with Swift, Core Data and feature team model (SoundCloud), Android Data Binding, a nawet Android Wear.(http://2015.mobiconf.org/speakers)

Specjaliści związani z branżą nowych technologii na pewno nie będą zawiedzeni, bowiem już 1-2 października w Krakowie na scenie, pojawią się m.in.: Vitaly Friedman (Smashing Magazine), Kevin Goldsmith (Spotify), Cesar Valiente (Wunderlist) czy Marek Serafin i Jakub Białkowski (Kontakt.io). Uczestnicy będą mieli do wyboru 3 ścieżki tematyczne: iOS, Android oraz jedną dotyczącą UX, UI i tematów powiązanych z dziedziną mobile.

Organizatorzy wraz z partnerami przygotowali dla uczestników liczne konkursy, pewne jest także, że po pierwszym dniu konferencji będzie można wziąć udział w wyjątkowej imprezie w tramwaju – w końcu mobile ma różne oblicza! Do końca sierpnia można kupić tańsze bilety, szczegóły na stronie http://2015.mobiconf.org/registration

Organizatorzy chcąc podkreślić troskę o wysoki poziom merytoryczny tego wydarzenia, przygotowują liczne eventy dla programistów. Pierwszym z nich będzie spotkanie grupy Android Developers Backstage, które odbędzie się 25 września w Pauzie in Garden w Krakowie. Z kolei tuż przed Mobiconfem, bo 30 września odbędzie się szkolenie, prowadzone przez Vitaliego Friedmana. Szczegóły imprez towarzyszących będą publikowane na https://twitter.com/mobiconf oraz na https://www.facebook.com/mobiconf.

 

Partnerzy konferencji Mobiconf2015 – Łódź WiOSłuje, Android Developer Group Poznań, Android Developers Backstage, AngularJS Oslo, Colab, Fundacja Młodzi w IT, Mobile Meetup Oslo, Polish Java User Group, Toruń JUG, Women in Technology.

Patroni medialni Mobiconf2015 – Conneted Magazine, iMagazine, Instalki.pl, Interia, MyApple, Smashing Magazine, StartupTV.pl, ThinkApple.pl, Business of Apps.

Spotkanie: 1-2 października, Kraków, Multikino, ul. Dobrego Pasterza 128, godz. 9:30
Wstęp: płatny, wymagana rejestracja.

 

 

 

from to
Scheduled news
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners