Mobiconf Call4Papers
27.05.2015 PLJUG

Już 1-2 października na krakowskiej scenie technologicznej spotkają się najbardziej doświadczeni programiści i graficy reprezentujący m.in. Smashing Magazine, Spotify czy Wunderlist. A to za sprawą międzynarodowej konferencji Mobiconf (http://2015.mobiconf.org), która poświęcona jest aplikacjom mobilnym, rozwiązaniom biznesowym z tego obszaru oraz zagadnieniom UX, UI.

Rok temu organizatorzy ściągnęli do Krakowa specjalistów z Facebooka, Skyscannera, Shazam, JetBrains czy eBaya, a udział w wydarzeniu wzięło blisko 300 osób. Ten rok zapowiada się jeszcze lepiej! To już pewne, że Vitaly Friedman (Smashing Magazine), Kevin Goldsmith i John Sundell (Spotify) czy Cesar Valiente ( Wunderlist) przybędą na drugą odsłonę konferencji. Aktualną listę prelegentów można znaleźć pod linkiem: http://2015.mobiconf.org/speakers.

Organizatorzy przy organizacji Mobiconf 2015 poszli jeszcze o krok dalej, ponieważ do współpracy zaprosili różne grupy, takie jak: Łódź WiOSłuje, Android Developers Backstage, ToruńJUG czy Women in Technology, które skupiają pasjonatów technologii mobilnych. I tu dobra wiadomość, wciąż można dołączyć i poszerzyć zasięg tej społeczności. Zainteresowani mogą wysyłać maile na adres: [email protected].

Co więcej, tylko do końca maja będzie otwarte call for papers. Jest to jedyna taka okazja, by dołączyć do grona prelegentów podczas tego wydarzenia. Propozycje prezentacji można wysyłać na: http://2015.mobiconf.org/call-for-papers. Ze względu na powiększające się audytorium, Mobiconf odbędzie się w krakowskim Multikinie. Organizatorzy otworzyli już rejestrację, do końca czerwca można kupić bilety po obniżonej cenie.

blog comments powered by Disqus
sponsors & partners