Podejmij wyzwanie JS
01.12.2016 PLJUG

Zaprogramuj bota i rozgrywaj mecze piłki nożnej online. Pokonaj rywali i dostań się na szczyt tabeli wyników. Parrot Drone, Apple Watch i Seagate Expansion czekają!

Zasady są proste: zarejestruj się na stronie konkursu JS Challenge by EPAM: js.lab.epam.com. Pobierz JavaScript SDK i wykorzystaj swoje umiejętności, żeby stworzyć możliwie najlepszego bota. Dodaj kod do systemu i czekaj aż zacznie się prawdziwa zabawa: Twój bot będzie walczyć przeciwko wszystkim pozostałym botom zgłoszonym do konkursu. Rozgrywki w formie 2-minutowych meczy piłki nożnej można śledzić w zakładce Live Stream na platformie JS Challenge.

Przez cały czas trwania konkursu możesz dokonywać poprawek i ulepszać swój kod. Po każdym wygranym starciu, na konto zwycięzcy trafiają kolejne punkty. Ryzgrywki trwają do 19 grudnia – 3 uczestników, znajdujących się w tym dniu na szczycie rankingu, zgarnia nagrody: Parrot Drone, Apple Watch i Seagate Expansion.

Celem konkursu jest nagrodzenie autorów najlepszych kodów JavaScript. Nie oznacza to jednak, że musisz być JS ninja, żeby mieć szansę na wygraną. Dostępny na stronie JS SDK, zawierający wzór bota, lokalny serwer potrzebny do uruchomienia gry, podgląd oraz przykładowego przeciwnika, pomoże Ci w przygotowaniu się do prawdziwych rozgrywek.

Więcej szczegółów, regulamin konkursu oraz rejestracja dostępne są na platformie konkursowej: js.lab.epam.com.

js-challenge-by-epam

Organizatorem JS Challenge jest EPAM, jeden ze światowych liderów w zakresie inżynierii oprogramowania. Firma działa od 1993 roku i zatrudnia blisko 22 tys. pracowników w ponad 25 krajach na całym świecie. Do klientów EPAM należą globalne korporacje z takich sektorów jak finanse i bankowość, media i rozrywka, hi-tech, opieka zdrowotna czy turystyka.

W Polsce firma obecna jest w pięciu miastach: Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach i Warszawie. EPAM regularnie wspiera różne inicjatywy związane z branżą IT, organizuje również własne spotkania dedykowane środowisku developerów – TechTalks czy hackathony.

Więcej o EPAM: careers.epam-poland.pl.

blog comments powered by Disqus
sponsors & partners