Konferencja Chamberconf wraca 🗓
06.04.2017 PLJUG

Niepowtarzalna impreza, którą buduje nie tylko miejsce (zawsze zamek), ale przede wszystkim ludzie! W kameralnej atmosferze (~66 osób) spotykają się na weekend fascynaci programowania, aby w wolnej i przyjaznej atmosferze, trzymając w ręku piwo (bądź herbatę – patrz ja) rozmawiać o tym co napędza ich codziennie – o kodowaniu.

W tym roku wybieramy się do przepięknego Zamku w Międzylesiu. Początkowe prezentacje (takie na rozruch) poprowadzą: Piotr Limanowski, Tomek Kogut, Jarek Pałka, Jarek Ratajski. Standardowo ogłoszone zostanie też C4P na Pechakucha!

Kiedy?

9-10 września 2017

Nie mniej przypominam, że zawsze dzień wcześniej (8 września) jest na zamku pre-party na którym warto (koniecznie) być :)

Gdzie?

Zamek w Międzylesiu http://zamekmiedzylesie.pl/galeria/zamek/

Tematyka?

Zwykle wszystko kręci się w okół ogólno rozumianego Software Engineering. Witamy wszystkich programistów, ale trzeba przyznać, że jednak zdecydowana większość związana jest mniej lub bardziej z JVMem.

Jak wygląda ogólnie plan imprezy?

Wejdz na strone http://chamberconf.pl to sie dowiesz :)

Koszt?

365 zł

STOP! Zanim powiesz “PANIE DROGO!” zwróć uwagę, że w cenie masz juz wszystko: nocleg, śniadania, obiady, kolacje, speakerów i zajebisty zamek CAŁY do naszej dyspozycji.

 

 

from to
Scheduled kalendarz konferencja news
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners