HackYeah – Największy stacjonarny Hackathon w Europie 🗓
23.09.2017 PLJUG

Miejsce: Tauron Arena Krakow

Czas: 28-29 października 2017

Grupa docelowa: specjaliści w technologii VR, AR, AI, IoT, Data Mining, Gamedev, Productdev, Mobile, Automotive oraz eksperci w językach programowania: Java, C/C++, C#, .Net, Scala, Swift, Objective C, JavaScript, PHP, Python, Ruby, HTML5, SQL, a także Designerzy i Project Managerowie z głową pełną pomysłów i chęcią rozwoju swoich projektów.

Temat: EXTREME*****

Wydarzenie jest skierowane do szerokiej rzeszy odbiorców – głównie do specjalistów branży IT, ale nie tylko! Organizatorzy chcą, aby to wydarzenie stało się miejscem spotkania osób kochających wyzwania.

Co to oznacza? Przed uczestnikami postawione zostanie ekstremalne wyzwanie – w ciągu 24 godzin wytężonego wysiłku będą mieli za zadanie stworzyć rozwiązania w poszczególnych trzech kategoriach: X-SPORTS, X-NATURE, X-SOCIAL. Główne zadanie jest otwarte i polega na interpretacji słowa: EXTREME, ale nie będzie to jedyne wyzwanie czekające na uczestników.

Hasłem eventu jest: EXTREME!

Pomysłodawcy hackathonu stworzyli 3 ścieżki, którymi mogą kroczyć uczestnicy w październikowy weekend. Wspólnie z programistami oraz ludźmi zafascynowanymi nowoczesnymi technologiami nadadzą nowe znaczenie słowu “ekstremalny”.

Jedną z kategorii jest: X-SPORTS, gdzie głównym zadaniem uczestników będzie stworzenie kreatywnego i innowacyjnego rozwiązania dla ludzi praktykujących sporty ekstremalne.

Drugą kategorią podczas hackathonu będzie X-NATURE – uczestnicy będą mieli za zadanie znaleźć rozwiązanie, które będzie mogło ostrzec, zapobiec lub zniwelować zagrożenia stwarzane przez siły natury, jak np. huragany czy powodzie.

Trzecia kategoria: X-SOCIAL dotyczy problemów społecznych tj. ubóstwo, bezrobocie czy też bezpieczeństwo.

Dodatkowo Partnerzy HackYeah przygotują zadania, których będzie można podjąć się na miejscu.

W trakcie trwania hackathonu przewidziane są atrakcje, które pozwolą na chwilowe odprężenie. Zapewnione są także posiłki i dostęp do strefy relaksu. Zapisy na www.hackyeah.pl, wejściówka dla uczestników kosztuje 49 zł. Cały zysk z biletów zostanie przekazany na cele charytatywne, a mianowicie na projekt: Szkoła 3.0, wspierający rozwój dzieci z domów dziecka poprzez fundowanie kursów programowania.

Kod zniżkowy: polishjugyeah

Więcej informacji na Facebooku oraz Twitterze wydarzenia.

from to
Scheduled kalendarz news
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners