HackYeah Online Letnia Edycja: społeczność IT opracowuje rozwiązania dla biznesu! 🗓
03.06.2020 PLJUG

Lada moment rusza druga edycja HackYeah Online 2020 – tym razem uczestnicy spotkają się w sieci w dniach 5-7 czerwca. Letnia edycja będzie w całości poświęcona problemom biznesowym. Po raz kolejny hackathon wspiera Główny Partner, GovTech Polska. Pula nagród to ponad 180 000 PLN!

HackYeah Online 2020 to wirtualna edycja największego, stacjonarnego hackhathonu w Europie. Celem organizatorów jest zrzeszenie kreatywnych uczestników, gotowych rozwiązać globalne problemy biznesowe przy użyciu swoich nieocenionych umiejętności i błyskotliwych pomysłów.  Pula nagród podczas tej edycji to ponad 180 000 PLN!

Uczestnicy będą pracować nad rozwiązaniami zadań partnerskich:

  • Wsparcie dla biznesu – BGK – pula 50 000 PLN 
  • Zaangażowanie podczas eventów online – GovTech Polska – pula 20 000 PLN 
  • Gaming – GovTech Polska – pula 20 000 PLN
  • SupervisionHack: #ScamTrapper – UKNF – pula 30 000 PLN 
  • Bezpieczeństwo podczas podróży – Asseco – pula 10 000 EURO 
  • Ścieżka pacjenta onkologicznego – DCO – pula 20 000 PLN 

Jak zawsze podczas HackYeah, udział w wydarzeniu jest otwarty dla wszystkich chętnych: studentów, programistów, UXowców, project managerów, inżynierów, ekspertów baz danych, analityków czy gamerów. Uczestnicy w ciągu łącznie 40 godzin będą intensywnie pracować nad rozwiązaniami z zakresu szeroko pojętego biznesu, gamingu, opieki zdrowotnej oraz zaangażowania podczas spotkań online.

Projekty biorące udział w konkursie mogą być zgłaszane indywidualnie, lub w zespołach złożonych z maksymalnie 6 osób. Komunikacja pomiędzy uczestnikami, organizatorami, mentorami i jurorami odbywać się będzie na kanale Discord, na który zapraszamy już https://discord.gg/6bs6cHk

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej: https://hackyeah.pl/ 

Główny kanał komunikacji: https://discord.gg/6bs6cHk 

Social Media: https://www.facebook.com/HackYeahPL/ 

from to
Scheduled eventy kalendarz Konferencja konferencja news
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners