Ruszamy ze spotkaniami – krótka ankieta
11.05.2021 PLJUG

Od kilku dni słońce coraz mocniej wpada do naszych mieszkań w związku z tym pomyśleliśmy, że może to dobry czas, aby raz w miesiącu po popołudniowym spacerze spotkać się (na razie) wirtualnie i posłuchać o tematach wokół Javy i JVM’a? Chcielibyśmy spróbować wrócić do spotkań Polish Java User Group. Najbardziej zależy nam na tym, abyśmy mogli się spotkać i zarówno posłuchać ciekawych prezentacji jak również porozmawiać na wszelakie tematy (o życiu, o pracy, o sukcesach itp.). Spotkanie PJUG’a ma być cenne dla nas wszystkich, więc przygotowałem krótką ankietę, którą chciałbym abyście wypełnili. Link do ankiety https://forms.gle/J1SZhcKhJKD5jt8TA Jeśli przez ostatni czas zajmujecie się czymś ciekawym o czym chcielibyście opowiedzieć to dajcie znać. Znajdziemy dla Was czas na jednym z przyszłych spotkań. Czas na prezentację jest dowolny – od 15 min do jednej godziny. Staramy się, aby spotkania PJUG były m.in. “poligonem doświadczalnym” w miłej i luźnej atmosferze ;-) Druga sprawa – jeśli znacie jakiś ciekawy program do spotkań online, z którego moglibyśmy skorzystać, to również dajcie znać w ankiecie.

Już dziś zapraszam Was na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 27go maja (czwartek). Szczegóły, po zebraniu informacji z przygotowanej ankiety, pojawią się niebawem na meetupie https://www.meetup.com/Polish-Java-User-Group/

Podsumowując serdecznie proszę Was o kilka minut czasu i wypełnieniu ankiety https://forms.gle/J1SZhcKhJKD5jt8TA a pod koniec maja widzimy się wirtualnie ;-)

blog comments powered by Disqus
sponsors & partners