infoShare Bus rusza w Polskę! 🗓
06.11.2016 PLJUG

Od lat wiele osób z IT przyjeżdża w maju do Gdańska na infoShare. Chcemy jednak dzielić się wiedzą przez cały rok, więc tym razem my przyjedziemy do Was. 21 listopada wsiadamy do infoShare Busa i ruszamy w Polskę! Po kolei zawijamy do Poznania, Wrocławia, Krakowa, Warszawy i Łodzi .

Zapraszamy Was na popołudniowe spotkania z ekspertami trójmiejskich firm Amazon, Intel, Lufthansa Systems i Kainos . Dowiecie się jak tworzą wydajny, stabilny i skalowalny software stosowany na całym świecie. Przedstawią Wam swój workflow i „best practices” przy programowaniu. Opowiedzą m. in. o budowaniu architektur opartych o cloud computing, efektywnym continuous integration i continuous delivery oraz konteneryzacji i wirtualizacji środowiska.

A po części merytorycznej będzie jeszcze czas na luźną wymianę doświadczeń przy pizzy i piwie uwarzonym specjalnie na nasze spotkania .

Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj: http://bus.infoshare.pl/ . Jeśli pracujecie z tymi narzędziami i technologiami, zarejestrujcie się , bo liczba miejsc jest ograniczona. Dzięki naszym partnerom udział w spotkaniach jest darmowy.

Do zobaczenia na trasie!

from to
Scheduled eventy
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners