SegFault Unconference Kraków 2019 🗓
14.11.2019 PLJUG

Konferencyjna marka SegFault znów zaskakuje! 25 i 26 listopada, w Krakowie, poznacie jej najnowszą odsłonę – SegFault Unconference.

W kalendarzu konferencji IT SegFault Unconference zajęło miejsce CoreDump. Nowa formuła to przede wszystkim inspiracje, których szukacie.

Pierwszy dzień wydarzenia to formuła Unconference, czyli wymiana doświadczeń oraz najlepsi prelegenci – cali dla Was. To Wy wybieracie tematy!

Drugi dzień to prelekcje, które będą odpowiedziami na nurtujące Was pytania. Przed Wami mnóstwo inspiracji i podpowiedzi nietypowych rozwiązań, na które czekacie.

SegFault Unconference to także Aftreparty, czyli okazja do osobistego spotkania z prelegentami i innymi uczestnikami eventu.

Tematyka SegFault Unconference sięga nie tylko do języków programowania, systemów rozproszonych, ale także do narzędzi (automatyzacji, kontenerów), jak i umiejętności miękkich.

SegFault Unconference – tego Wam brakowało na rynku konferencji IT!

Więcej informacji: https://segfault.events/krakow2019/

Facebook: https://www.facebook.com/SegFaultConf/

Twitter: https://twitter.com/SegFaultConf

YouTube:: https://www.youtube.com/Konferencje%20SegFault

Specjalnie dla członków Polish Java User Group przygotowany został kod rabatowy na 10% zniżki. Wystarczy podczas zapisów podać kod KRK_JAVA_PL_10

from to
Scheduled eventy konferencja
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners