SMOGATHON 2015 🗓
05.12.2015 PLJUG
     #kraków     #wstęp bezpłatny

SMOGATHON to 24-godzinny hackathon, którego celem będzie rozwiązanie problemu krakowskiego smogu, który powoli zabija mieszkańców dawnej stolicy Polski oraz odstrasza turystów i szeroko pojęty biznes.

Do udziału zapraszamy wszystkich, którzy swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami chcą się przyczynić do rozwiązania tego problemu.

W ramach hackathonu stworzymy interdyscyplinarne zespoły złożone z inżynierów, naukowców, programistów, przedsiębiorców, designerów, socjologów, grafików, marketingowców i innych specjalistów, których zadaniem będzie wypracowanie konkretnych, praktycznych i aplikowalnych rozwiązań dla walki ze smogiem.

https://docs.google.com/a/java.pl/forms/

W Smogathonie można wziąć udział na dwa sposoby:

1) jako UCZESTNIK – osoba, która będzie z nami przez 24 godziny, pracując w kilkuosobowym zespole nad rozwiązaniem problemu smogu. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA DO 100.

2) jako DORADCA – osoba, która posiada unikalną wiedzę w danej dziedzinie (eksperci, doktoranci, pasjonaci, itp.) i chce pomóc, jednak nie może uczestniczyć w całym wydarzeniu. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA DO 50.

Spotkanie: 12-13 grudnia, Kraków,  Hub:raum, Przemysłowa 12, godz. 14:00
Wstęp: bezpłatny, wymagana rejestracja.

from to
Scheduled kalendarz
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners