Warsztaty Androida podczas Nocy Naukowców 🗓
22.09.2015 PLJUG
     #kraków     #Warsztaty Andoird     #wstęp bezpłatny

Już 25 września w ramach Nocy Naukowców odbędzie się warsztat dla wszystkich tych, którzy wiedzą co nie co o Javie oraz systemie Android. Specjaliści pokażą i opowiedzą co zrobić by aplikacja na Androidzie – zadziałała na Head Unit`cie w samochodzie.

Protokół MirrorLink otworzył przed programistami nowe możliwości aplikacji działających na telefonach z systemem Android, pozwalając na podłączenie ich do samochodów. Podczas warsztatów uczestnicy poznają od podstaw to, co powinien zrobić koder by jego aplikacja mogła być używana w milionach samochodów kompatybilnych z MirrorLink.

Na przygotowanym przez nas kodzie aplikacji Androidowej, który nie działa (jeszcze) w samochodzie, będziemy wspólnie pracować tak, by zaczął działać! Jak na tego typu pracę przystało, musimy mieć możliwość bieżącego testowania rozwiązania. Do dyspozycji będziemy mieć telefon oraz Head Unit z rzeczywistego samochodu.

Wymagania:
By zostać uczestnikiem warsztatu, potrzebne są umiejętności w zakresie podstaw Androidu. Mile widziane zainteresowania: MirrorLink/automotive.

Uczestnik powinien pojawić się na warsztacie z własnym komputerem, na którym powinny być zainstalowane: Android Studio, pomocny (nie wymagany) będzie także telefon kompatybilny z MirrorLink. (lista telefonów znajduje się tutaj: http://mirrorlink.com/phones).

Zapisy drogą mailową: [email protected]

Spotkanie: 25 września, Comarch Kraków, ul. Życzkowskiego 23, godz. 19:00-22:00
Wstęp: bezpłatny, wymagana rejestracja.

Scheduled kalendarz
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners