4Developers 🗓
25.03.2016 PLJUG
     #warszawa     #wstęp płatny

Dwanaście ścieżek tematycznych, 1200 uczestników, mnóstwo atrakcji i nowości oraz niezliczona ilości możliwości zawodowych oraz rekrutacyjnych – to wszystko czeka na Was już 11 kwietnia w Warszawie.

Do kogo adresowany jest 4Developers?

Ideę 4Developers opisuje hasło Make IT grow, które towarzyszy wydarzeniu od samego początku. W tym roku, ze względu na swoją interdyscyplinarność, wszechstronność i rozmach, 4Developers zdobył miano Festiwalu Technologicznego.

4Developers kierowany jest do programistów, architektów, testerów, koderów, team leaderów, managerów i studentów związanych z IT. Skierowany jest do wszystkich osób związanych z branżą technologiczną, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Chcemy, by 4Developers był przede wszystkim platformą – miejscem spotkań społeczności technologicznej.

O czym?

Organizatorzy spotkania stawiają na interdyscyplinarność i oferowanie bogatej wiedzy z szerokiego spektrum zagadnień związanych z IT. W tym roku planowanych jest kilkanaście różnorodnych ścieżek tematycznych, poruszających popularne, techniczne tematy jak Java, Ruby, PHP, architektura aplikacji czy .NET, a także związane z Soft Skills.

Więcej informacji na: http://2016.4developers.org.pl/

Spotkanie: 11 kwietnia, Warszawa, Hotel Gromada Airport Adres: ul. 17 Stycznia 32
Wstęp: płatny, wymagana rejestracja.

Scheduled kalendarz
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners