BrainCode 2016 – Kraków 🗓
23.02.2016 PLJUG
     #kraków     #wstęp płatny

BrainCode to nie jest zwykły hackathon, to wydarzenie, o którym się nie zapomina! Czas tworzenia nowych projektów, poznawania nowych ludzi, miejsce gdzie możesz dać upust pokładom wyobraźni oraz możliwość wspólnego stworzenia czegoś innowacyjnego!

To jedyny w Polsce 24 godzinny hackathon odbywający się w pięciu miastach jednocześnie: w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Toruniu oraz Wrocławiu.

Lubisz programować i realizować swoje pomysły, ale brak Ci specjalistycznej wiedzy i czasu? A może brak Ci zespołu z którym mógłbyś coś “zakodować”?
BrainCode 2016 to idealne miejsce dla Ciebie, by bez ograniczeń i bez względu na technologie zrealizować swoje plany! Jedynym limitem jest czas – masz dobę!
Aplikacje i narzędzia stworzone podczas wydarzenia będą miały szansę wypłynąć na szerokie wody dzięki dodatkowej wiedzy biznesowo- technicznej, którą allegro.tech zapewni podczas trwania hackathonu. Na miejscu gwarantowana cała masa dobrej zabawy oraz networking z niesamowicie kreatywnymi ludźmi. Nie zabraknie również biegania z nerfgunem i objadania się pizzą :)
Nie możesz przegapić takiej okazji! Zbieraj pomysły i do dzieła!

http://allegro.tech/braincode/

Spotkanie: 18 marca, Kraków, Katedra Informatyki AGH, godz. 16.
Wstęp: płatny.

Scheduled kalendarz
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners