Droidcon Kraków 🗓
26.10.2017 PLJUG

Kolejna edycja droidcon Kraków zbliża się wielkimi krokami. W tym roku spotkamy się już po raz czwarty 1-2 grudnia, tym razem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul.Krupniczej 33a, ale jak zwykle w Krakowie :).

Jest to jedyna konferencja w Polsce, która od kilku już lat skupia wokół siebie specjalistów oraz doświadczonych prelegentów. Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów systemu Android, programistów, designerów, testerów oraz project managerów na droidcon Kraków 2017!

Podczas dwóch dni konferencji dla wszystkich znajdą się ciekawe prezentacje. Każdego dnia czekać na Was będą trzy ścieżki pełne wiedzy androidowej, dlatego każdy fan Androida musi znaleźć się na liście gości.

Jeszcze tylko do końca października zbieramy zgłoszenia na Call For Papers. Dlatego jeśli chcesz znaleźć się w gronie tegorocznych Speakerów, masz jeszcze kilka dni na wysłanie swojego zgłoszenia! Wypełnij formularz [https://goo.gl/forms/j2o5cgCfF3mIgI523 ],  a my odezwiemy się do Ciebie tak szybko, jak to możliwe.

Na naszej stronie [ http://droidcon.pl/#/speakers ] opublikowaliśmy już część listy speakerów, którzy zapełnią nasze sceny w tym roku. Przez następne kilka tygodni ta lista będzie się rozrastać, a także pojawią się na stronie wybrane przez nas tematy. W połowie listopada wystartujemy z ankietą, na której będzie można oddać głosy na najciekawiej zapowiadające się prezentacje. Na podstawie wyników będziemy mogli lepiej skomponować agendę na tegoroczną edycję.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zniżkę na bilety na droidcon Kraków 2017! Po użyciu tego kodu droidconPL_15ForPJUG na stronie do rejestracji [ https://goo.gl/jDTiXm] otrzymacie 15% rabat. Ale śpieszcie się, bo promocja kończy się z dniem: 13.11.2017 o godzinie 12:00.

Obserwujcie nas na Facebooku [https://www.facebook.com/droidconpl ] oraz Twitterze [https://twitter.com/droidconkr].
Strona wydarzenia: http://droidcon.pl/

Do zobaczenia!

from to
Scheduled kalendarz konferencja news
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners