Konferencja JDD 🗓
19.07.2017 PLJUG

W październiku podbijemy świat Java z JDD
Jeśli uważasz, że Java to jest to, w październiku koniecznie odwiedź Kraków! Zapraszamy do udziału w JDD – najbardziej Javowym wydarzeniu w polskim kalendarzu IT.

W tym roku konferencja odbędzie się 3 i 4 października w EXPO Kraków.
Dlaczego JDD jest warte Twojego czasu? Ponieważ to konferencja, która opiera się przede wszystkim na współpracy ze społecznościami. Program powstaje dzięki członkom Rady Programowej oraz przedstawicielom polskich Java User Groups, dlatego idealnie odpowiada aktualnej sytuacji w świecie Java.

Tutaj zobaczysz na scenie (i poznasz osobiście!) znanych – lokalnych i zagranicznych – ekspertów, nawiążesz kontakty z organizatorami spotkań i meetupów, a także spotkasz przedstawicieli wiodących firm IT na polskim rynku. A przede wszystkim – w świetnej atmosferze i doborowym towarzystwie poszerzysz swoją wiedzę i zdobędziesz nowe umiejętności!

JUGmajster – wybierz z nami najlepszego debiutanta
W ramach współpracy z JUGami JDD wspiera również początkujących prelegentów. Tutaj mają oni szansę poszerzyć swoje doświadczenia z meetupów i przejść na wyższy poziom – scenę z niemal 900-osobową publicznością!

Kandydaci to członkowie JUGów, którzy aktywnie udzielają się w swoich lokalnych społecznościach, ale chcą więcej. Na JDD walczą o tytuł najlepszego debiutującego prelegenta – JUGmajstra. Ich sukces zależy od uczestników, którzy oceniając prezentacje typują zwycięzcę!

Tutaj dowiesz się więcej na temat konkursu: https://17.jdd.org.pl/jugmajster.html

JDD napędza społeczność
To właśnie pozytywnie zakręceni na punkcie Javy ludzie liczą się najbardziej. Skorzystaj z okazji, by dołączyć do grona JDD razem z nami – mamy dla Ciebie 20% zniżki! Użyj kodu rabatowego: polishjug-20 podczas rejestracji na: https://jdd2017.evenea.pl

Więcej informacji o konferencji znajdziesz na stronie: https://17.jdd.org.pl

from to
Scheduled kalendarz news
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners