Travel To The Cloud – Hackathon – Kraków/Gdańsk 🗓
31.05.2017 PLJUG

Zapraszamy do wzięcia udziału w hackathonie organizowanym przez AirHelp, Amazon i Sabre.
09-10.06.2017 w Krakowie i Gdańsku przez 24h będziemy wspólnie tworzyć produkty ułatwiające podróżowanie osobom niepełnosprawnym.

O wydarzeniu i idei
W 24 godziny możesz zmienić świat… i wygrać 10 000 PLN – piszesz się?
Jak kupić bilet, jeśli nie widzę? Czy można przetrwać na lotnisku, nie słysząc komunikatów? Czy muszę poinformować przewoźnika, że poruszam się na wózku?
A zamawiając taksówkę?
W ciągu 24h zaproponuj i stwórz rozwiązanie, które sprawi, że osoby niepełnosprawne będą mogły podróżować łatwiej i chętniej!

Co się będzie działo?
Kreatywność, technologia i pasja połączą ponad 250 osób zebranych w Gdańsku i w Krakowie w próbie rozwiązania prawdziwych problemów prawdziwych ludzi. Technologia nie jest Twoją mocną stroną a może po prostu nie masz pojęcia o chmurze? Nieważne! Zadbamy żeby wszyscy trafili do fantastycznych zespołów z ludźmi o różnym doświadczeniu – w końcu z różnorodności rodzi się najwięcej pomysłów.
Wciąż się wahasz? Spokojnie, liczni specjaliści będą nas wspierać, prezentując swoje przemyślenia w formie prezentacji albo wyjaśniając tajniki technologii i podpowiadając możliwe rozwiązania jako mentorzy obecni na miejscu.

Zapewniamy
miejsce do pracy, ekipę z którą możesz przegadać każde, nawet najbardziej pokręcone pomysły, moc inspiracji w formie prelekcji i konsultacji, a dla wzmocnienia – odpowiedni prowiant.
Zabierz ze sobą
energię na 24 godziny intensywnego główkowania oraz komputer lub inny sprzęt, który ułatwi Twoją pracę. A może masz już swoją ekipę z którą pracujesz najskuteczniej na świecie? Zgłoście się wszyscy i zaznaczcie w zgłoszeniu, że macie już gotowy skład.

Co zyskasz?
Poza satysfakcją z tworzenia rzeczy naprawdę użytecznych i… pożytecznych? Dla 3 wybranych projektów przygotowaliśmy nagrody ale wszystkie pomysły powstałe w trakcie wydarzenia będziemy nagłaśniać i promować – nigdy nie wiadomo, może gdzieś na świecie inwestor czeka właśnie na Twoje rozwiązanie?

Nagrody
I miejsce – 10 000 PLN
II miejsce – vouchery podróżne o wartości 800 PLN na każdego członka zespołu
III miejsce – Amazon Echo Dot dla każdego członka zespołu

Agenda
10.00 – rejestracja
10.00 – 12.00 – tworzenie zespołów
12.00 – live streaming: otwarcie
13.00 – lunch (okazja do omówienia swojego pomysłu z zespołem)
18.00 – przerwa kawowa
21.30 – pizza
~ 24.00 – Gdańsk: zwiedzanie Teatru Szekspirowskiego
2.00 – więcej kawy + przekąski
7.00 – śniadanie
10.00 – 10.30 – ostateczne przesyłanie projektów
11.00 – live streaming: prezentacje
12.00 – live streaming: wielki finał

Zapisz się już dziś !

 

from to
Scheduled kalendarz news
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners