Sphere.it is back! 🗓
19.08.2019 PLJUG

Już po raz czwarty w krakowskiej Operze odbędzie się Sphere.it – unikatowe doświadczenie konferencyjne, obejmujące aż 3 dni bogatych w przykłady wykładów z zagadnień programowania reaktywnego i rozwiązań Cloudowych, przez Big Data, AI i Machine Learning, Devtooling, aż po Frontend. Z kolei cały dzień przed konferencją zostanie poświęcony wyjątkowym warsztatom i rozwijaniu umiejętności.

Sphere.it to marka skupiająca wszystko, co znaczące dla twórców i odbiorców technologii oprogramowania. Jak co roku ścieżki konferencji dedykowane są najciekawszym zagadnieniom składającym się na złożoność tematyki software tech. W edycji 2019 organizatorzy zapewniają niepowtarzalne prelekcje w ramach 5 sfer:

👉 ScalaSphere

👉 ReactSphere

👉 DataSphere

👉 CloudSphere

👉 JSSphere

Po raz pierwszy pojawią się także mikro-sfery poświęcone językowi programowania Kotlin oraz Quantum Computing.

Światowego formatu prelegenci, doświadczeni profesjonaliści zasilający na co dzień zespoły takich graczy jak IBM, Lightbend, Amazon, Dazn, czy Confluent, nietuzinkowi reprezentanci różnorodnych społeczności świata IT, programiści i architekci oprogramowania, studenci, kadra zarządzająca, konsultanci i kierownicy projektów – wszyscy, który w mniejszym lub większym stopniu stykają się zawodowo ze światem technologii oprogramowania spotykają się na Sphere.it

Kto będzie na Sphere.it 2019?

Poznaj tegorocznych speakerów na https://sphere.it/#speakers i bądź na bieżąco!

Jedno miejsce, jedno wydarzenie, pięć różnych konferencji.
7-9 października 2019 roku, jak zawsze w Krakowie.

Co jeszcze czeka Cię na Sphere.it 2019?

Warsztaty ( a mamy ich całe mnóstwo! ), networking, spotkanie ze społecznościami deweloperów z całej Polski, a także niezapomniana, luźna atmosfera i wyjątkowe community integration, to obowiązkowe elementy każdej edycji Sphere.it 🚀 Przekonaj się sam!

Wystarczy tylko jeden bilet, aby wziąć udział w Sphere.it – czyli swobodnie uczestniczyć we wszystkich sferach i dodatkowych atrakcjach. Po prostu zdecyduj, w czym chcesz wziąć udział i nie przejmuj się resztą.

Jeden bilet, ogrom możliwości! 👑 👉 http://tiny.cc/53hp5y

Dowiedź się więcej na facebooku i stronie internetowej Sphere.it

from to
Scheduled eventy kalendarz konferencja news
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners