Spotkanie PJUG: DDD jak z bajki oraz o architekturze odkomplikowanej 🗓
24.01.2024 PLJUG

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Polish JUG w czwartek 1 lutego 2024 r.

Będziemy mieli przyjemność wysłuchać dwóch prezentacji:

  • Mateusz Chrzonstowski (IT Trainer i Consultant) opowie jak rozumie DDD i czystą architekturę na przykładzie bajki o 3 świnkach
  • Andrzej Grzesik (JavaChampion) i Wojtek Ptak (Head of Engineering at Revolut) zaprezentują “Architecture Uncomplicated: tools for simplified large scale systems”

Startujemy o godz. 18:00 w sali Dojrzewalnia, na pierwszym piętrze Browaru Lubicz (ul. Lubicz 17J, Kraków).

Sponsorem spotkania została nowa firma na naszym rynku – Clari.

W świecie sprzedaży precyzja i dokładność prognozowania przychodów biznesu może zbudować lub zniszczyć firmę. Między innymi tym właśnie zajmuje się Clari. Używana przez dziesiątki tysięcy klientów, w tym największe publiczne firmy takie jak Okta, HP, MongoDB czy Zoom, pozwala firmom lepiej sprzedawać, a co za tym idzie, lepiej inwestować i rozwijać ich biznes. Clari to nie tylko analityka – to rozwiązania z których na co dzień korzystają dziesiątki tysięcy sprzedawców do sprawnych kontaktów ze swoimi klientami, wspomagani przez AI oraz Machine Learning pracujący na terabajtach danych zbieranych przez nasze systemy.

Clari Kraków to najnowsze biuro inżynieryjne firmy Clari, otwarte w 2023 roku. Dołączenie do naszego zespołu stanowi niepowtarzalną okazję do wpływania na jego rozwój oraz wspierania Clari w zdobyciu udziału na rynku, szacowanego na ponad 100 miliardów dolarów.

Szczegóły oraz rejestracja na naszym meetupie: https://www.meetup.com/polish-java-user-group/events/298723339/

Do zobaczenia!

Scheduled barcamp eventy java-group kalendarz news
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners