Spotkanie PJUG – 18 lutego od godz. 18:00 w Browarze Lubicz 🗓 🗺
12.02.2020 PLJUG

Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie w 2020 roku, które odbędzie się w nowym miejscu – Browarze Lubicz (sala Dojrzewalnia na poziomie +1).

We współpracy z firmą Nexocode zapraszamy na nasze spotkanie, które odbędzie się 18 lutego od godz. 18:00 w Browarze Lubicz (ul. Lubicz 17J).

Tym razem naszymi prelegentami będą Piotr Kubowicz oraz Włodek Krakowski.

Pierwsza prezentacja będzie dotyczyć RSocket’a i dowiemy się podczas niej w jaki sposób możemy wycisnąć więcej szybkości z kodu wprowadzając Server-Sent Events, a także o przypadkach użycia, gdzie RSocket faktycznie wprowadza nową jakość. Druga prezentacja będzie dotyczyć piramidy refaktorycacji, która jak mówi jest bliźniakiem dla piramidy testów.

Szczegóły i rejestracja na wydarzenie na naszym meetup’ie https://www.meetup.com/Polish-Java-User-Group/events/268624910

Spotkanie PJUG – o tym po co nam RSocket oraz o piramidzie refaktoryzacji

Tuesday, Feb 18, 2020, 6:00 PM

Browar Lubicz
Lubicz 17J Kraków, PL

59 Members Attending

Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie w 2020 roku, które odbędzie się w nowym miejscu – Browarze Lubicz (sala Dojrzewalnia na poziomie +1). We współpracy z firmą Nexocode(https://www.nexocode.com/) zapraszamy na nasze spotkanie, które odbędzie się 18 lutego od godz. 18:00 w Browarze Lubicz (ul. Lubicz 17J, https://browar-lubicz.com.pl/galerie…

Check out this Meetup →

Scheduled eventy java-group kalendarz news
Kraków, ul. Lubicz 17J Map
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners

RSS JVM Bloggers

RSS JVM Bloggers