ByteBay 2018 – warsztaty z najlepszymi! 🗓
02.03.2018 PLJUG

ByteBay to inna forma konferencji: dwa dni warsztatów z najlepszymi trenerami, jak Sławek Sobótka, Jarek Pałka, Mariusz Gil czy Grzegorz Dyrda. ByteBay to konferencja na pięknym Stadionie Energa w Gdańsku – już 15 i 16 marca w Gdańsku.

W ByteBay (http://bytebay.pl) wierzymy że ścieżka rozwoju w branży IT nie jest liniowa, nie odbywa się w identyczny sposób dla wszystkich, nie musi być bezpośrednio powiązana z liczbą przepracowanych lat. Dlatego tworząc ByteBay wzięliśmy pod uwagę dwa aspekty rozwoju programistek i programistów:

* Poszukiwacze rozwiązań (ponad 3 lata doświadczenia w IT): osoby z kilkuletnim doświadczeniem, mające solidne podstawy, ale nie mające dostępu do osób ze znacząco większym doświadczeniem. Przychodzą po odpowiedzi na konkretne pytania.
* Poszukiwacze inspiracji (ponad 5 lat doświadczenia w IT): osoby z wiedzą i doświadczeniem, samodzielnie potrafiące znaleźć odpowiedź na problemy projektowe. Poszukujące inspiracji wykraczających poza codzienne wyzwania, obniżające próg wejścia w tematy którymi dopiero zaczynają się interesować

To wszystko na ponad 10 równoległych ścieżkach (http://bytebay.pl/schedule/), w 2.5 godzinnych blokach. Do doświadczenie rodzi się z praktyki.

from to
Scheduled eventy konferencja
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners