Java Developers Day 2007 – Call for papers
16.08.2007 PLJUG
     #Java Developers     #Java Developers Day 2007     #Proidea

Polish Java User Group jako patron medialny ma zaszczyt poniformować iż rozpoczęły się przygotowania do drugiej edycji Java Developers Day, konferencji, która w zeszłym roku zgromadziła ponad 350 uczestników zainteresowanych technologią Java i najnowszymi rozwiązaniami w tej dziedzinie. Spotkanie wzbudziło ogromne emocje i zachęciło do wielu gorących dyskusji na tematy poruszone przez prelegentów. Gościem honorowym Java Developers Day 2006 był autor bestsellera “Thinking in Java”, Bruce Eckel.

Podczas tegorocznej edycji również nie zabraknie najlepszych prelegentów. Fundacja PROIDEA, organizator konferencji, zaprosza do udziału w tym wydarzeniu Marka Richardsa, autora “Java Transaction Design Strategies”, zajmującego stanowisko executive IT Architect w IBM i przewodniczącego bostońskiej Java Users Group do 2004 roku.

Aby w pełni sprostać oczekiwaniom uczestników i utrzymać wysoki poziom Java Developers Day Fundacja PROIDEA zaprasza do współpracy przy tworzeniu agendy JDD 2007 i rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń wykładów i prezentacji,które zostaną przedstawione podczas konferencji JDD 2007. Abstrakty można wysyłać na adres andrzej.targosz{@}proidea.org.pl do 7 września 2007. Więcej informacji na temat call for papers na stronie:
Call for papers

blog comments powered by Disqus
sponsors & partners