Rejestracja na Java4People 2009 otwarta 🗓
03.03.2009 PLJUG
     #Comet & Bayeux     #Grails     #Java4people     #Java4People 2009     #JavaBeans 3.0     #Spring

Java4People 2009Rozpoczęła się rejestracja na java4people 2009 – drugą edycję konferencji o Javie i powiązanych z nią technologiach, która odbędzie się 4 kwietnia w Szczecinie.

Wśród planowanych tematów znajdą się zagadnienia już znane i popularne, takie jak Enterprise JavaBeans 3.0 czy Spring, ale również technologie, które jeszcze nie zdążyły się na stałe zadomowić w świadomości programistów, takie jak Comet & Bayeux czy Grails. Wśród prelegentów pojawią się uznani nie tylko w polskim środowisku Java, Jacek Laskowski i Waldemar Kot, którzy zaprezentują właśnie wyżej wymienione tematy. Paweł Szulc przedstawi sposób testowania EJB 3.0, Andrzej Śliwa zaprezentuje system kontroli wersji GIT, a Maciej Majewski omówi na podstawie przykładów Spring Webflow. Będzie to jedyna tego typu konferencja w Szczecinie i regionie.

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych – zarówno zaawansowanych użytkowników Javy jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym językiem. Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja. Warto dodać, że na zakończenie konferencji odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród dla uczestników.

Konferencja organizowana jest przez Szczecińską Grupę Użytkowników Java oraz Koło Naukowe Informatyki BIOS.

Scheduled kalendarz Konferencja konferencja Zapowiedź
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners