4Developers 2010 – agenda sesji Java opublikowana
17.03.2010 PLJUG
     #.NET & C# i IT Project Management     #4Developers 2010     #java     #PHP     #Proidea

4Developers

Jeszcze tylko przez tydzień można się rejestrować na konferencję 4Developers, która odbywa się 26 marca 2010 roku w Poznaniu. Zapraszamy do zapoznania się z ostateczną agendą sesji Java.

W czasie tej sesji Michael Hunger przedstawi korzyści odchodzenia od monokultury wielkich języków programowania na rzecz sfery wielojęzykowej i przedstawi korzyści dobierania konkretnego języka do rozwiązania danego problemu. Mowa będzie także o nowościach w Java SE 7 oraz o wzorcach projektowych i znaczeniu profesjonalizmu i jakości w pracy programisty. Omówione zostaną zastosowania automatycznego generowania kodu na przykładzie OR-mappingu, XML’a, plików konfiguracyjnych i lokalizacyjnych. Będzie się można dowiedzieć jak ułatwić i przyspieszyć development oraz wprowadzanie zmian, a także jak uniknąć prostych błędów już na etapie budowania aplikacji. Ponadto, Jacek Laskowski opowie o modelach komponentowych SCA, OSGi, Distributed OSGi i OSGi Enterprise. Omówi wszystkie z wymienionych modeli budowania systemów komponentowo-usługowych ze wskazaniem na ich różnice i podobieństwa a także zależności między nimi.

Pamietajcie też, że 4Developers to o wiele więcej niż konferencja tylko o Javie. Jeśli interesujecie się innymi technologiami i językami lub zarządzaniem projektami w branży IT, nie zapomnijcie zajrzeć do programu innych sesji: PHP, .NET & C# i IT Project Management.

W imieniu fundacji PROIDEA zapraszamy Was bardzo serdecznie na 4Developers 2010!

blog comments powered by Disqus
sponsors & partners