4Developers 2011 w Warszawie 🗓
04.01.2011 PLJUG
     #4Developers     #java     #PHP     #Zarządzanie projektami IT

4Developers

W imieniu Fundacji Proidea zapraszamy na trzecią już edycję konferencji dla programistów 4Developers, która odbędzie się 4 kwietnia w Warszawie.

4Developers to profesjonalna, techniczna konferencja przeznaczona dla developerów, architektów i testerów oraz managerów projektów, kadry kierowniczej działów informatycznych, a także wszystkich studentów, którzy swoją zawodową przyszłość wiążą z programowaniem. Zapraszamy do dyskusji, wymiany doświadczeń i szukania rozwiązań dla wyzwań związanych z tworzeniem i rozwijaniem oprogramowania.

4Developers to 400 uczestników, ponad 30 prelegentów i kilkadziesiąt wykładów. Konferencja podzielona jest na cztery niezależne ścieżki związane z technologiami i problemami spotykanymi w nowoczesnych firmach zajmujących się produkcją oprogramowania, a są to:

  • Java
  • PHP
  • Wydajność i skalowalność
  • Zarządzanie projektami IT

Tegoroczną nowością jest wprowadzenie sesji „Wydajność i skalowalność”, która dotyczyć będzie tworzenia wysokowydajnych rozwiązań i projektowania skalowalnych architektur, które będą zdolne do sprawnego działania w warunkach rosnącej liczby użytkowników. Uczestnicząc w tej sesji dowiemy się jak projektować aplikacje tak, aby były w stanie efektywnie obsłużyć nie tylko okresy mniejszego ruchu, ale także szczytowe obciążenia. Eksperci pokażą jak upraszczać lub rozbudowywać aplikacje, tak aby sprostać aktualnym wymaganiom klientów. Wiedza i praktyczne umiejętności zdobyte podczas tej sesji pozwolą programistom dostosować się do zmieniających się realiów branży i pomogą w procesie budowania bardziej wydajnych aplikacji.

Dowiedz się więcej o tematyce konferencji na stronie: http://4developers.org.pl/

Podczas konferencji wystąpią najlepsi eksperci z USA i Europy, a także znakomici polscy specjaliści. Naszymi gośćmi byli już Neal Ford, Ted Neward, Sebastian Bergmann, Ivo Jansch i Derick Rethans.

I ty możesz zostać prelegentem 4Developers! Podziel się swoim doświadczeniem z innymi programistami i wyślij propozycję prezentacji. Wystąpienie podczas 4Developers jest całkowicie bezpłatne! Więcej informacji na temat zgłaszania wykładu znajdziesz na stronie: http://4developers.org.pl/zglaszanie-wykladow

Scheduled kalendarz Konferencja konferencja Spotkanie Zapowiedź
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners