Google I/O Extended 2012 – Kraków 🗓
27.05.2012 PLJUG
     #gdg     #google     #Google I/O Extended     #google io     #gtug     #Konferencja     #transmisja

W dniach 27 – 28 Czerwca w imieniu Kraków Google Technology User group oraz naszym serdecznie zapraszamy na spotkanie pt. “Google I/O Extended 2012”!

Podczas dwóch dni trwania Google I/O Extended w Krakowie (27 oraz 28 czerwca między 18/19:00 a 22:00) zaprezentowane zostaną najważniejsze oraz najciekawsze sesje konferencji. Lokalizacja spotkania zostanie podana w późniejszym terminie.
Oprócz tego na miejscu zostanie wygłoszony szereg prezentacji:

  • Google Go & funny gophers (Mateusz Czapliński) – Prezentacja o nowym języku programowania stworzonym w Google na przestrzeni ostatnich lat. Czy Go ma szansę stać się “kolejnym C++”? Jaki związek z programowniem mają śmieszne susły!? Podczas prezentacji Mateusz podejmie próby odpowiedzi na te, oraz inne pytania.
  • Mmmm… Google Guava (Konrad Malawski) – Guava jest bardzo smacznym tropikalnym owocem. Jest też biblioteką napisaną w celu zmniejszenia boilerplate’u (zbędnego, potwarzającego się kodu) podczas pisania programów w Javie. Powoli staje się de facto “standardem” w wielu projektach, także jeżeli ktoś jej jeszcze nie zna – czas poznać!
  • Google Closure & Plovr (Sebstian Poręba) – Prezentacja na temat używanych narzędzi sprawiających że “w js jednak da się programować!” ;-)
  • Android (Piotr Gurgul) – TBD

Oba wieczory będą przebiegać wedle schematu:
{
- live streaming z San Francisco
- live prezentacja w Krakowie
} times 2

Rejestracja JEST JUŻ OTWARTA. Szczegóły dotyczące lokalizacji i dokładnej agendy wydarzenia zostaną podane w późniejszym terminie. Więcej informacji jak i formularz rejestracyjny znajdują się na: http://google-io-ext-2012-krk.eventbrite.com/

from to
Scheduled kalendarz Konferencja konferencja Spotkanie Zapowiedź
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners