Atmosphere Conference 2013 – zniżka 15% 🗓
29.04.2013 PLJUG
     #Atmosphere Conference 2013     #java     #konferencje     #Proidea     #Raspberry PI

Atmosphere – To nowa konferencja fundacji Proidea na temat wydajności i skalowalności. Dzięki ich uprzejmości mamy dla Was kod rabatowy upoważniający do 15% zniżki – “atmosphere_javapl”. Sprawdźcie poniżej co przygotowali organizatorzy.

Zauważyliśmy, że wszystkie organizowane konferencje w Polsce i tej części Europy ukierunkowane są na sieci lub też skierowane są bezpośrednio do developerów. Dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować
konferencję Atmosphere (13-14 Maja, Poznań) całkowicie poświęconą skalowalności, wydajności i optymalizacji serwisów internetowych, która merytoryką ma być zbliżona do spotkania Velocity O’Reillego.

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do współpracy w ramach naszej konferencji, której agenda spotkania wypełniona jest interesującym prelekcjami prowadzonymi przez bardzo doświadczonych specjalistów takich jak Paul Hammond (webkit2png, favcol, minimum i flickr), czy Brian McCallister, (Ning, Apache Foundation). W trakcie wydarzenia poruszone zostaną takie tematy jak skalowalność, optymalizacja Javascript i CCS, HTTP i REST, struktury danych, TDD, SaaS, DDoS oraz wydajność.

Atmosphere jest niestandardowa pod każdym względem! Dla naszych uczestników mamy Raspberry PI – komputer wielkości karty kredytowej, który podłącza się do wyświetlacza, klawiatury, będący idealny gadżetem, który inspiruje i daje możliwość stworzenia projektu w oparciu o minikomputer. Nie chcieliśmy aby uczestnicy wrócili z konferencji z kolejnym plecakiem, lecz staraliśmy się wybrać niezwykły gadżet, który może stać się dla nich inspiracją.

from to
Scheduled kalendarz Konferencja konferencja Spotkanie Zapowiedź
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners