ChamberConf – rejestracja rusza już dziś! 🗓
07.01.2015 PLJUG
     #ChamberConf     #Kasztelan

W imieniu Kasztelana i jemu podległych chcemy zaprosić wszystkich na pierwszą edycję ChamberConf, która odbędzie się 17-18.01.2015 w murach XVII-sto wiecznego zamku.

Dlaczego warto wydać trzy stówki na koleją konferencję? Przede wszystkim nie jesteśmy kolejną konferencją, przyświeca nam idea swobodnej wymiany myśli oraz szeroko pojętego networkingu, dlatego zdecydowaliśmy się na formułę (nie)konferencji. Stawiamy na rozmowę, jako uczestnik sam będziesz decydował o czym chcesz porozmawiać z innymi. Zaproponowana agenda ma jedynie na celu zainicjowanie atmosfery i sprowokowanie tematów.

Na naszej (nie)konferencji nie ma podziału na prelegentów i uczestników. Każdy może zabrać głos, wybrać temat na który zechce porozmawiać.

Rejestracja rusza już w najbliższą środę – 7.01.2015 na podstronie wrocławskiego JUGa na meetupie.

W skrócie oferujemy 2 dni w bajecznym zamku, w towarzystwie najbardziej światłych umysłów wśród programistów. Do tego pyszne obiady i barek.

Nie będzie straganów hr-owych, nie będziemy sprzedawać waszych danych osobowych ani organizować konkursów o ‘krówki’.

Aby zachować kameralny charakter liczba miejsc jest (bardzo) ograniczona. Spiesz się i śledź nas w mediach społecznościowych (@chamberconf oraz fb.com/chamberconf)

from to
Scheduled eventy kalendarz Konferencja konferencja Spotkanie Zapowiedź
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners