CodePot – the 100% workshop conference
09.06.2015 PLJUG

codepot-logo-square-white-bacground

W imieniu organizatorów oraz PolishJUG zapraszamy na 100% warsztatową konferencję CodePot w Warszawie , która odbędzie się 28 i 29 Sierpnia.

Codepot jest konferencją o formule warsztatowej. Jest to konferencja przeznaczona dla programistów JVM, designerów, androidowców, iosowców, webowców, agilersów, devopsów i innych programistów lub osób związanych ze światem IT. Warsztaty są prowadzone przez ekspertów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami.

Konferencja jest dwudniowym wydarzeniem w dniach 28-29 sierpnia.

Konferencja składa się z 72 warsztatów prowadzonych przez ekspertów. Planujemy zaprosić około 350 uczestników. Każdego dnia uczestnik będzie mógł wziąć udział w dwóch dogłębnych warsztatach technicznych. Po przerwie obiadowej przewidujemy warsztaty zwane miękkimi, tak żeby na kolejny warsztat techniczny przyjść zrelaksowanym i wypoczętym. 

Konferencja będzie płatna, ale symbolicznie, w celu motywowania ludzi do przychodzenia na warsztaty. W zasadzie cena pokryje koszt dwóch lunchy, oraz prezentu dla uczestnika. Można traktować tą imprezę jako wydarzenie darmowe. Rejestracja nie jest dostępna, ponieważ ją implementujemy – ale jesteśmy już na finiszu. Można śmiało powiedzieć – by developers for developers. 

Zapraszamy do śledzenia naszego kanału na twitter @codepot_pl oraz na Facebook Facebook, gdzie zawsze znajdziecie świeże informacje. Zapraszamy również do grupy na meetup.

blog comments powered by Disqus
sponsors & partners