JavaCamp#2 – 13 lutego w Krakowie 🗓
08.02.2010 PLJUG
     #google     #Google AppEngine     #java     #JavaCamp#2     #pjug

PJUG

W najbliższą sobotę – 13.02.2010r. odbędzie się drugie spotkanie JavaCamp, podczas którego będziemy mieć przyjemność wysłuchać następujących prezentacji:

09:30 – Łukasz Lenart – “Google AppEngine – chmura na Ja(v)wie”
10:30 – Miroslav Kopecky – “Outlook to Android Application Development”
11:30 – Piotr Maj – “Jak czerpać przyjemność z programowania w świecie krótkich terminów i parcia na słupki”
12:30 – przerwa na pizzę
13:00 – Marcin Kalas – “Java/JEE Performance Test Planning – How To Plan Successful Performance Tuning of Java/JEE applications”
14:00 – zakończenie

Sponsorem spotkania została firma Infolet Sp. z o.o. – Personnel Solutions.

Infolet
Spotkanie odbędzie się w sali 201, w budynku D6 Katedry Telekomunikacji, AGH (al. Mickiewicza 30) – najlepiej do budynku dostać się od strony skrzyżowania ul. Czernowiejskiej (po przeciwnej stronie pizzerii Da Grasso jest wejście do D5) z ul. Miechowską (najlepsze miejsca parkingowe mogą być przy sąsiedniej ul. Kawiory).

Zapraszamy wszystkich serdecznie do wzięcia udziału, wstęp wolny! Przewidujemy niespodzianki dla uczestników m.in. w postaci licencji IntelliJ i JRebel oraz gadgetów. Podczas przerwy na pizzę będziecie mogli zobaczyć najnowszy telefon od Google – Nexus One – w akcji.

Spotkanie będzie również promować konferencję GeeCON 2010 również organizowaną przez Stowarzysznie GiK oraz Polish JUG. W związku z tym spodziewane są dodatkowe atrakcje, w tym rozlosowanie wejściówki.

Scheduled java-group kalendarz Spotkanie Zapowiedź
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners