The Digital Trends Hunt – Grywalizacja & IoT 🗓
02.10.2014 PLJUG

W czwartek, 16 października Geek Girls Carrots Cracow we współpracy z SoInteractive organizują spotkanie dotyczące rozwiązań grywalizacyjnych i IoT – trendów, które według Gartner Hype Cycle w 2014 roku znajdują się na samym szczycie.

The Digital Trends Hunt – Kraków

Podczas pierwszej części spotkania dowiemy się czym właściwie jest grywalizacja, jak my sami możemy stać się częścią gry oraz jak wykorzystać ten trend w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Drugi moduł spotkania poświęcony jest możliwościom Internet of Things (Internetu rzeczy) oraz aplikacjom, które wykorzystują tą technologię. Choć era IoT dopiero się zaczyna (obecnie, jedynie 17% firm programistycznych na całym świecie pracuje nad projektami dotyczącymi IoT), kto dostrzeże jej możliwości i potencjał ma szansę na sukces.

The Digital Trends Hunt jest częścią CodeWeek Europe – tygodnia warsztatów i spotkań z przedstawicielami firm branży informatycznej i nowych technologii. Inicjatywa ta promuje naukę kodowania, w którą może zaangażować się każdy, bez względu na stopień zaawansowania swoich umiejętności programistycznych.

Rejestracja na spotkanie już trwa: http://ggcsoi.evenea.pl/. By dowiedzieć się więcej na temat Geek Girls Carrots zajrzyj na:
www.facebook.com/geekgirlscarrots.

16/10 godz. 19.00 – Pauza In Garden (ul. Rajska 12, Kraków)

Zapraszamy!

Scheduled eventy java-group kalendarz konferencja Spotkanie Zapowiedź
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners