IT FUTURE EXPO 2015 🗓
23.05.2015 PLJUG
     #IT future

IT FUTURE EXPOtargi innowacyjnych technologii informatycznych odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniach 10-11.06. To jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń branży informatycznej w Polsce, które łączy przedstawicieli i wystawców z szeroko pojętej branży nowoczesnych technologii. Dzięki połączeniu świata nauki i biznesu, targi skupiają wielu expertów, specjalistów i kontrahentów zarówno z Polski jaki i z zagranicy. To niesamowite wydarzenie daje ogromne możliwości pogłębiania wiedzy, zdobywania inspiracji czy wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami.

Podczas tegorocznej edycji IT Future Expo będą mieć miejsce również targi IT Career Summit zorganizowane w specjalnej wydzielonej strefie, na promenadzie Stadionu Narodowego. Strefa Kariery IT będzie świetną szansą dla wszystkich osób z branży IT, które chcą przedstawić swoje umiejętności  i poszukują nowych wyzwań na drodze swojej kariery zawodowej.

Podczas targów IT Future Expo zostaną poruszone m.in. takie tematy jak:

  • Główne rozwiązania biznesowe (np.: KM system, Workflow)
  • IT Security (np.:  sprzęt, oprogramowanie antywirusowe, bezpieczeństwo danych)
  • IT Services ( np.: hosting i domeny, kolokacja, szkolenia IT)
  • Teleinformatyka
  • Technologie mobilne

Wydarzenie ma charakter branżowy  i jest kierowane do reprezentantów firm oraz instytucji. Do udziału w evencie jako zwiedzający nie są kwalifikowani reprezentanci firm informatycznych oraz studenci bez doświadczenia zawodowego.

Spotkanie: 10-11 czerwca, Warszawa, Stadion Narodowy
Wstęp: bezpłatny, wymagana rejestracja

 

from to
Scheduled kalendarz
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners