JEE Developer/MKS SYSTEM
30.09.2015 PLJUG
     #JEE Developer     #warszawa

MKS SYSTEM

Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań informatycznych dla globalnej sieci szwajcarskiej. Portfolio projektów obejmuje tworzenie aplikacji biznesowych, aplikacji na platformy mobilne oraz programowanie mikrokontrolerów.

Gramy fair – chcesz zrealizować coś, czym będziesz mógł się pochwalić w przyszłości, a jednocześnie wniesiesz do zespołu wartość w postaci umiejętności technicznych i interpersonalnych – odwdzięczymy się przyjaznym miejscem pracy, ciekawymi projektami, normalnymi relacjami oraz atrakcyjnym wynagrodzeniem.

JEE DEVELOPER

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Tworzenie aplikacji webowych
  • Projektowanie, programowanie, testowanie i ulepszanie produktów
  • Wymyślanie i wdrażanie innowacji

Wymagania:

  • Umiejętność i doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych – Spring 3, JPA oraz SQL, JQuery, Javascript, HTML 5, CSS (od strony programisty), JSP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie  umożliwiającym swobodną korespondencję oraz kontakt bezpośredni w tym języku

Mile widziane:

  • Znajomość GIT, Maven
  • Znajomość wzorców projektowych i umiejętność tworzenia testowalnego kodu
  • Umiejętność projektowania i oprogramowania GUI (JavaFX i/lub Swing)
  • Znajomość zagadnień RDBMS
  • Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

Poza wynagrodzeniem oferujemy:

  • Pakiet medyczny (lub dofinansowanie)
  • Parking
  • Uczestnictwo w projektach R&D
  • Eventy integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt poprzez
www.mkssystems.pl

lub poprzez wysłanie aplikacji przez formularz

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez MKS SYSTEM  z siedzibą w Warszawie.”

blog comments powered by Disqus
sponsors & partners