[50% zdalnie, 13,5-14,5k] Senior Java / Lider Techniczny w projekcie
18.01.2015 PLJUG

Miejsce pracy: możliwość 50% pracy zdalnej (po ok. 2-3 miesiącach pracy w siedzibie Klienta w Warszawie)
Start projektu: grudzień 2014 (planujemy długofalową współpracę)

Poszukujemy Konsultanta do objęcia roli liderskiej w zespole Javowym: z wysokimi kompetencjami interpersonalnymi (komunikacja z zespołem oraz z klientem + zespołami z innych technologii), dużą inicjatywą w działaniu, biegłego w technologiach Javowych, z dużym doświadczeniem w Spring i Hibernate (oraz chętnie technologiach okołoJavowych,), z holistycznym podejściem do realizowanych zadań, dobrze zorientowanego w specyfice działania korporacji oraz mającego doświadczenie w środowisku międzynarodowym, w podejściu scrumowym. Wymagana jest płynność w komunikacji w języku angielskim.

Tematyka projektu to wymiana głównego systemu przechowywania dokumentów w organizacji naszego klienta. Projekt będzie dotykał organizacji „w poprzek” z racji licznych aplikacji łączących się z w/w systemem, rozwijanych w różnych technologiach (np. Angular JS, Google Search Appliance, Documentum, Tibco, Sharepoint). Prace będą realizowane w środowisku międzynarodowym (Szwajcaria, Niemcy, USA, Indie).

Osoby już uczestniczące w projekcie prezentują wysokie kompetencje techniczne i osobowościowe, co przekłada się na wysoką jakość w procesie tworzenia kodu i zarządzania projektem.

Wynagrodzenie przy zatrudnieniu na kontrakt jest na poziomie ok. 13 600 – 14 400 PLN + VAT (85-90 PLN/h + VAT). Kwota jest zależna od doświadczenia i kwalifikacji prezentowanych przez Kandydata.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres [email protected] lub [email protected].

Osobą kontaktową jest Hanna Brzózka (Recruitment Specialist w 7N), tel. 696 795 777.

Zobacz ogłoszenie na stronie 7N.

blog comments powered by Disqus
sponsors & partners