Java Developer / Lingaro
11.06.2015 PLJUG
     #java developer     #warszawa

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą świadczącą usługi IT. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań w obszarze Hurtowni Danych i Business Intelligence. Naszymi klientami są największe światowe firmy z listy Global Fortune 500. Od 2005 roku konsekwentnie realizujemy wizję budowy silnej marki, rozpoznawalnej na rynkach międzynarodowych.

TWOJE ZADANIA:

  • Projektowanie i optymalizacja aplikacji webowych opartych o Java lub Grails/Foundation
  • Przygotowywanie propozycji usprawnień, poszukiwanie nowych rozwiązań oraz trendów w obszarze webdevelopmentu
  •  Stawianie sobie ambitnych celów i rozwijanie swoich kompetencji
  • Współtworzenie firmy i świetnej atmosfery w zespole

SZUKAMY U CIEBIE…

  • Pasji do zastosowania technologii dla biznesu
  • Umiejętności pracy w zespole i budowania dobrej atmosfery
  • Wychodzenia poza szablon i szukania ulepszeń
  • Odwagi do zmiany tego, co Ci się nie podoba
  • Dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • Poczucia odpowiedzialności za to, co robisz
  • Chęci do rozwijania swojego potencjału
  • A przy okazji… bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz doświadczenia w pracy z technologiami Grails/Groovy, Java, Javascript, Foundation, Angular.

CO OFERUJEMY?

  • Rozwój w interesujących Cię obszarach
  • Projekty z ekspertami z obszaru webdevelopmentu z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Pracę z fantastycznymi ludźmi w niekorporacyjnej atmosferze
  • Wybór preferowanej formy współpracy i benefitów
  • Czas pracy dostosowany do Twojego życia poza pracą
  • Współtworzenie fajnej firmy

Miejsce pracy: Warszawa

Prosimy aplikować przez link: system.erecruiter.pl

blog comments powered by Disqus
sponsors & partners