Junior Java Developer/Outbox
22.05.2015 PLJUG
     #junior java developer     #outbox     #warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko

Młodszy Programista Java

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny OB/0515/MPJ

Outbox to fantastyczne miejsce pracy dla ludzi ambitnych, otwartych, odpowiedzialnych. Pracujemy w dynamicznym środowisku, wdrażając różnorodne, ciekawe i często niestandardowe rozwiązania dla naszych klientów. Na potrzeby projektów krajowych i międzynarodowych  poszukujemy pracowników z doświadczeniem w programowaniu Java. Zakładamy, że kandydat ukończył kurs programowania Java w ramach studiów na kierunku informatyka i/lub ma do 2 lat doświadczenia zawodowego w tym zakresie.

Twoje obowiązki:

  • Implementacja rozwiązania w technologiach Java lub pochodnych – w oparciu o wymagania
  • Przgotowywanie Unit Testów oraz udział w procesie Continous Integration
  • Przygotowywanie projektów technicznych
  • Przygotowywanie scenariuszy tekstowych i wsparcie w testach

Wymagania:

  • Java EE
  • UML
  • Relacyjne bazy danych i SQL
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych

Mile widziane:

  • Powyżej 6 miesięcy komercyjnego doświadczenia jako programista Java
  • Framework Spring i Hibernate
  • Framework JSF lub GWT
  • Programowanie mobilne iOS lub Android
  • Phonegap, Cordova
  • AngularJS
  • XML
  • Certyfikat Java (Sun/Oracle)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Ciekawą pracę w gronie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT
  • Możliwość rozwijania kompetencji i zdobycia doświadczenia przy rozwoju systemów informatycznych dla największych polskich i europejskich firm
  • Dogodną lokalizację pracy
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Mulitsport

Do współpracy z Outbox zachęcamy także studentów nie posiadających doświadczenia komercyjnego. Jeśli możesz pochwalić się projektami prywatnymi lub akademickimi oraz wyróżnia Cię pasja i pozytywne podejście do trudnych zadań – aplikuj!

Prosimy o przesyłanie CV na adres
[email protected]

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Outbox Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 182, moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.) dla celów rekrutacyjnych teraz i w przyszłości. Jestem świadoma/y, że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne.”