BEST Information Technology Festival 2017 🗓
16.05.2017 PLJUG

BEST Information Technology Festival to festiwal informatyczny organizowany już po raz ósmy przez organizację studencką BEST Wrocław na Politechnice Wrocławskiej, który w tym roku odbędzie się 26 i 27 maja. Celem projektu jest poszerzenie wiedzy i umiejętności studentów z zakresu informatyki, umożliwienie nawiązania kontaktu z wiodącymi firmami z branży IT, a także dobra zabawa w klimacie gier i internetowej popkultury.

BIT Fest to dwudniowe wydarzenie. Pierwszego dnia odbędą się warsztaty, szkolenia oraz wykłady poświęcone najciekawszym zagadnieniom z zakresu nowoczesnych technologii komputerowych oraz innowacyjnych rozwiązań programistycznych. Zajęcia zostaną przeprowadzone przez przedstawicieli wiodących firm z branży IT. Tego dnia studenci będą mieli okazję nawiązać kontakt ze swoimi przyszłymi pracodawcami i poznać potrzeby rynku pracy.

W nocy z piątku na sobotę uczestnicy będą próbować swoich sił w półfinałach gier takich jak League of Legends, FIFA, Counter Strike, Mortal Combat, Hearthstone i Starcraft II. E-sportowe emocje ogarną nie tylko graczy, ale także kibiców, dla których przygotowana będzie specjalna strefa, gdzie będą mogli wspierać swoich faworytów. Podczas nocnego maratonu na gości festiwalu czekać będą także liczne gry planszowe oraz konsolowe, zarówno najnowsze jak i retro. Nowością w tym roku jest hackaton, czyli całonocny konkurs informatyczny, który pozwoli wykazać się programistom. Drugiego dnia odbędą się finały wszystkich turniejów, a w inny świat przeniosą uczestników strefy virtual reality.

Strona wydarzenia: http://www.best.wroclaw.pl/bit/

Wydarzenie: 26-27 maja, Wrocław, TBD
Wstęp: bezpłatny, wymagana rejestracja

from to
Scheduled kalendarz
blog comments powered by Disqus
sponsors & partners